-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Косарки різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-011099-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
52 415.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
14
год
41
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
91aa6a886ac6447691e6cc4d1d705e57
Внутрішній номер закупівлі:
30217125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-011099-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 415.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 16:26 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 16:26 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження:
27.08.2026 16:26 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 415.00 Косарки різні