• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Косарки різні

Оголошено тендер

62 898.00 UAH
Номер: 4fae13909ea64938a009f41a1a608e5d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-013127-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 62 898.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Косарки різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.08.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензинова газонокосарка
Код ДК 021:2015: 16311000-8 Газонокосарки
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Мотокоса
Код ДК 021:2015: 16311100-9 Косарки для газонів, парків і спортивних майданчиків
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума62 898.00 UAH