• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зернові культури та картопля

Насіння ячменю озимого "ВАЛЬКІРІЯ" або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)

116 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
10
год
33
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 345dc6b377f849ca8cd3e05f26b3bed9
Внутрішній номер закупівлі: 30217024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-010990-a   
Замовник: Новосвітлівський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Людмила Віталіївна Ковальчук +380978849393 ves_npi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 16:19 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 16:19 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження: 27.08.2026 16:19 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 666.67 Зернові культури та картопля