-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зернові культури та картопля
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
d1eb707c007048fcbaa0c91c0081e161
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-012806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новосвітлівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190567
-
Адреса:
57055, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, село Новосвітлівка, вулиця ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 143
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новосвітлівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190567
-
Адреса:
57055, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, село Новосвітлівка, вулиця ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 143
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зернові культури та картопля
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.08.2026 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума140 000.00 UAH