-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Насоси
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-010440-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
614 481.51
UAH без ПДВ
Номер:
189bbcc819494eda9549125cf59e1a2d
Внутрішній номер закупівлі:
30216473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-010440-a
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43004, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петраш Олександр Миколайович +380332283064 lutskteplo106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 481.51 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 16:32 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 16:32 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
04.09.2026 14:35 - 04.09.2026 15:10
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴614 481.51 Насоси