-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси
Оголошено тендер
737 377.81
UAH
Номер:
c7fd83f21da3460683fd2aafd694bc30
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-012208-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43004, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43004, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
737 377.81 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насоси
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
27.08.2026 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума737 377.81 UAH