• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Векторний ВЧ генератор сигналів (I/Q)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)

893 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
12
год
10
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 14a070b7d714430e8439f8af523622ed
Внутрішній номер закупівлі: 30215598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-009566-a   
Замовник: Рівненський фаховий коледж інформаційних технологій
Контактна особа: Комончук Ольга Іллівна 380971345217,380362643737 buhgalter@rcit.ukr.education
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 893 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 15:42 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 15:42 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 15:42 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴893 000.00 Векторний ВЧ генератор сигналів (I/Q)