-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Векторний ВЧ генератор сигналів (I/Q)
Оголошено тендер
1 071 600.00
UAH
Номер:
cf020c64b7b6407fa47552032260a977
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-010532-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рівненський фаховий коледж інформаційних технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566293
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Вулиця Київська, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Рівненський фаховий коледж інформаційних технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566293
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Вулиця Київська, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 071 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Векторний ВЧ генератор сигналів (I/Q)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.08.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума1 071 600.00 UAH