-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій. Поточний ремонт частини тротуару на території КНП ММР «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3» за адресою: вул. Шосейна, 128 у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-009119-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 15:03)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 15:03)
245 026.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
20
год
09
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7ac129b51da8425d9e58e3595effd560
Внутрішній номер закупівлі:
30215162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-009119-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
245 026.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:14 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:14 - 04.09.2026 15:03
Період оскарження:
27.08.2026 15:14 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 026.00 Благоустрій. Поточний ремонт частини тротуару на території КНП ММР «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3» за адресою: вул. Шосейна, 128 у Заводському районі міста Миколаєва