• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Благоустрій. Поточний ремонт частини тротуару на території КНП ММР «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3» за адресою: вул. Шосейна, 128 у Заводському районі міста Миколаєва

Оголошено тендер

294 031.20 UAH
Номер: 077e9f5b4cd5488390d9678f3dbf507c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-009858-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Замовник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Очікувана вартість: 294 031.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Благоустрій. Поточний ремонт частини тротуару на території КНП ММР «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3» за адресою: вул. Шосейна, 128 у Заводському районі міста Миколаєва
Примітки: Площа, що підлягає поточному ремонту тротуару складає 105 м2
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.08.2026 14:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Благоустрій. Поточний ремонт частини тротуару на території КНП ММР «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3» за адресою: вул. Шосейна, 128 у Заводському районі міста Миколаєва
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 105 метр квадратний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума294 031.20 UAH