-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) до переїзду через р. Остер с. Крені, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-008857-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
232 111.00
UAH без ПДВ
Номер:
bb28252341ca42e4b91ff3c3df542fb8
Внутрішній номер закупівлі:
30214882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-008857-a
Замовник:
ОСТЕРСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061754
-
Адреса:
17044, Україна, Чернігівська область, Остер, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцухненко Юлія 380633434250 julia.yatsukhnenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 111.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:27 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:27 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 13:38
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 111.00 «Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) до переїзду через р. Остер с. Крені, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь