• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) до переїзду через р. Остер с. Крені, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Оголошено тендер

278 533.20 UAH
Номер: 0716aa7a2430413fa6162d8e15ff8a70
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-010553-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОСТЕРСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: ОСТЕРСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 278 533.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) до переїзду через р. Остер с. Крені, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.08.2026 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстерська
Сума278 533.20 UAH