-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-008661-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 12:45)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 12:45)
205 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
23
год
03
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5126ad14aaa5407ea0167d685e7d2e30
Внутрішній номер закупівлі:
30214704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-008661-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:00 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:00 - 04.09.2026 12:45
Період оскарження:
27.08.2026 15:00 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 000.00 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція