-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
246 000.00
UAH
Номер:
74aabfbe167543cb9ab17baefdff8cb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-006663-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
246 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
27.08.2026 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд
Сума246 000.00 UAH