• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів киян – Захисників і Захисниць України «Бойова робота та техніка, життєдіяльність і обличчя Захисників та Захисниць»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

162 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 183e27d18b5845418801985cc17cf83b
Внутрішній номер закупівлі: 30214185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-008167-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 162 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 15:02 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 15:02 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:49
Період кваліфікації: з 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 700.00 Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів киян – Захисників і Захисниць України «Бойова робота та техніка, життєдіяльність і обличчя Захисників та Захисниць»