-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів киян – Захисників і Захисниць України «Бойова робота та техніка, життєдіяльність і обличчя Захисників та Захисниць»
Оголошено тендер
195 240.00
UAH
Номер:
508e5cc97c584ee69873cb3ca3d5626a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-015012-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
195 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів киян – Захисників і Захисниць України «Бойова робота та техніка, життєдіяльність і обличчя Захисників та Захисниць»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
19.08.2026 16:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8420 - Інші заходи у сфері медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума195 240.00 UAH