• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби каналізаційні двошарові гофровані:44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

332 652.14 UAH без ПДВ
Номер: 11f0e508945c4bf8b649e1ec956a94c7
Внутрішній номер закупівлі: 30211071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-005019-a   
Замовник: КП Об'єднане
Контактна особа: Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 332 652.14 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 12:29 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 12:29 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: 04.09.2026 12:49 - 04.09.2026 13:30
Період кваліфікації: з 04.09.2026 13:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴332 652.14 Труби каналізаційні двошарові гофровані: 44160000-9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»