-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби каналізаційні двошарові гофровані:44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
399 182.57
UAH
Номер:
3cd5054abce0474480f560a28b49024b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-005852-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
399 182.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби каналізаційні двошарові гофровані:44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.08.2026 12:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труби каналізаційні двошарові гофровані, номінальний внутрішній діаметр труби DN/ID: - 400мм. :44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Кількість
180 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Труби каналізаційні двошарові гофровані, номінальний внутрішній діаметр труби DN/ID: - 200мм. :44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Кількість
12 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамбірська
Сума399 182.57 UAH