• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)

296 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
11
год
29
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a2055ebacb0b49b5b3bd182e164a38b9
Внутрішній номер закупівлі: 30210740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-004689-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 296 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 12:07 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 12:07 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 12:07 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴296 000.00 Лісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)