• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)

Оголошено тендер

355 200.00 UAH
Номер: a7ea76be1a444ce2947bd80e4e59e040
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-005370-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 355 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Дата опублікування: 27.08.2026 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума355 200.00 UAH