• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів код ДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання

Інформація про кінцевих бенефіціарних власників учасника 1. Назва учасника закупівлі: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЛІФТ" (ТОВ"ЄВРОЛІФТ") 2. Місцезнаходження учасника закупівлі: Україна, 02089, місто Київ, ВУЛИЦЯ РАДИСТІВ, будинок 64, ЛІТЕРА "А" 3. Код ЄДРПОУ учасника закупівлі: 31065047 КІНЦЕВИМИ БЕНЕФІЦІАРНИМИ ВЛАСНИКОМ/АМИ УЧАСНИКА ЗАКУПІВЛІ Є: 4. ПІБ: МАДЮДЯ ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ 5. Країна громадянства/підданства: Україна 6. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 7. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив 4. ПІБ: ЗАДОРОЖНИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 5. Країна громадянства/підданства: Україна 6. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 7. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив

Завершена

198 364.00 UAH з ПДВ
Номер: 2cae4867c6d742ca8a878e12c0ba7727
Внутрішній номер закупівлі: 30210194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-004152-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 198 364.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів код ДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Код ДК 021:2015: 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 26.08.2026 - 25.09.2026
Місце постачання 01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЛІФТ"
Ціна пропозиції 198 364.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2026 11:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 24b59a391f114528a9bd8712cb02b0ea
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-27-004152-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЛІФТ"
Номер договору: 424
Сума договору: 198 364.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 165 303.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 424 від 16.08.2026.pdf
pdf
Обґрунтування підстав.pdf