• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів код ДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання

Оголошено тендер

198 364.00 UAH
Номер: db085f4d4fec45e0ba6332ac6b0188be
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-014780-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 198 364.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів код ДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Дата опублікування: 26.08.2026 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 364.00 UAH