-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-004104-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
19 288 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
07
год
52
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1bbd332941604c5f963f15e86ab71b0c
Внутрішній номер закупівлі:
30210140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-004104-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 288 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 11:41 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 11:41 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 11:41 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 11:25
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 276 000.00 Лот №1 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №2 ₴3 017 000.00 Лот №2 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №3 ₴3 563 000.00 Лот №3 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №4 ₴3 725 100.00 Лот №4 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №5 ₴3 707 000.00 Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)