-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
Оголошено тендер
23 145 720.00
UAH
Номер:
e60995f673dd4823a2398c4ec9de1bbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-004078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 145 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лісозаготівельні послуги Білоцерківське надлісництво, в тому числі:
Лот №1 (Лісозаготівельні послуги);
Лот №2 (Лісозаготівельні послуги);
Лот №3 (Лісозаготівельні послуги);
Лот №4 (Лісозаготівельні послуги);
Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування:
27.08.2026 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 145 720.00 UAH