• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень Центру позашкільної освіти Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)

4 999 467.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
15
год
28
хв
15
сек
Гарантія - 24 997.33 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 79d1282978694ed68bd7a9c56ef17495
Внутрішній номер закупівлі: 30209365
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-003309-a   
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Чигир Галина Іванівна 380445631724 tender-uo2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 999 467.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 11:15 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 11:15 - 11.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 11:15 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 999 467.00 Капітальний ремонт приміщень Центру позашкільної освіти Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)