-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень Центру позашкільної освіти Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
5 999 360.00
UAH
Номер:
cef3e6276f05489c8c7b46fd32d7ddca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 999 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень Центру позашкільної освіти Дарницького району м. Києва, вулиця Вакуленчука, 1 (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.08.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума5 999 360.00 UAH