-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітори, клавіатури, маніпулятори «миша»
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-001713-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 12:00)
215 194.58
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
14
год
20
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce22522f44864878b35595bb2135a897
Внутрішній номер закупівлі:
30207763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-001713-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13322403
-
Адреса:
21005, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Зодчих,22
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Мудрак Руслан Олександрович +380432504537 ryslanmydrak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 194.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 10:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 10:11 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
27.08.2026 10:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 194.58 Монітори, клавіатури, маніпулятори «миша»