-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітори, клавіатури, маніпулятори «миша»
Оголошено тендер
258 233.50
UAH
Номер:
31265c0f561843cc9e76daa753aae81e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-001524-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13322403
-
Адреса:
21005, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Зодчих,22
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13322403
-
Адреса:
21005, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Зодчих,22
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
258 233.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітори, клавіатури, маніпулятори «миша»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.08.2026 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума258 233.50 UAH