-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-000430-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
408 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
19
год
19
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b19c15f6d45746948c53bec8f908f90f
Внутрішній номер закупівлі:
30206486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-000430-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547122
-
Адреса:
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Ясна,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Ольга Миколаївна 380681084301 zplzt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 08:51 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 08:51 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 08:51 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 333.33 Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)