-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
cd699cba52bf4473ba7e4873497aad84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-000483-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547122
-
Адреса:
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Ясна,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547122
-
Адреса:
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Ясна,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Примітки:
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України щодо реалізації фінансування Європейського Союзу згідно з інструментом Ukraine Facility, передбаченого Рамковою угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструменти
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.08.2026 08:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility. Кошти місцевого бюджету: КПКВК 0611222 «Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума490 000.00 UAH