• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

2 764 195.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
13
год
58
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a1e54469e32a42d8a651cb76ebbfa6de
Внутрішній номер закупівлі: 30205863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-014257-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
Контактна особа: Малишкіна Наталя Олегівна +380577325535 malyshkina@hr.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 764 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 22:46 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 22:46 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 22:46 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 764 195.00 Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області