-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області
Оголошено тендер
3 317 034.00
UAH
Номер:
6964549a00d1408c82b37597205d3170
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-017198-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 317 034.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
26.08.2026 22:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума3 317 034.00 UAH