-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-014174-a
Торги не відбулися
209 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
d767e4b5dc4e4ea28b3e90567f6d39da
Внутрішній номер закупівлі:
30205779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-014174-a
Замовник:
СЛОБОДОБОЛЕХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА КВЕЦКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804273
-
Адреса:
77530, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Слобода-Болехівська, вул.Шевченка, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лунів Оксана Ігорівна 380961604012,380689935880 slobodabolschool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
209 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 22:22 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 22:22 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴209 440.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка