-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
Оголошено тендер
209 440.00
UAH
Номер:
f114bc0cd72e4df68d89f8400c271dea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-017119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛОБОДОБОЛЕХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА КВЕЦКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804273
-
Адреса:
77530, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Слобода-Болехівська, вул.Шевченка, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛОБОДОБОЛЕХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА КВЕЦКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804273
-
Адреса:
77530, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Слобода-Болехівська, вул.Шевченка, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
209 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.08.2026 21:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлобода-Болехівська
Сума68 761.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлобода-Болехівська
Сума140 679.00 UAH