-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Плазмова система „ZEPTO“ для очистки оптичних елементів від забруднень виробництва Diener electronic GmbH &Co KG або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-013543-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 18:30)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 18:30)
700 508.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
09
год
37
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
949b4cd204274a47876ef49567f4532d
Внутрішній номер закупівлі:
30205152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-013543-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Галина Іванівна +380445255575 galina.ook@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 508.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 18:33 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 18:33 - 03.09.2026 18:30
Період оскарження:
26.08.2026 18:33 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 508.33 Плазмова система „ZEPTO“ для очистки оптичних елементів від забруднень виробництва Diener electronic GmbH &Co KG або еквівалент