-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Плазмова система „ZEPTO“ для очистки оптичних елементів від забруднень виробництва Diener electronic GmbH &Co KG або еквівалент)
Оголошено тендер
840 610.00
UAH
Номер:
f1ade6bf36ba4b9fa309f90b534f9e83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-016251-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
840 610.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Плазмова система „ZEPTO“ для очистки оптичних елементів від забруднень виробництва Diener electronic GmbH &Co KG або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 18:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обладнання призначене для плазмового очищення поверхонь від органічних забруднень (зокрема сапфіру, скла, металів), активації поверхонь та зняття фоторезисту
-
Дата публікації:
26.08.2026 18:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плазмова система „ZEPTO“ для очистки оптичних елементів від забруднень виробництва Diener electronic GmbH &Co KG або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (Інші джерела)
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума840 610.00 UAH