• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь гранітний

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)

454 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
07
год
10
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aeb2c7ad82994a65946173604706de20
Внутрішній номер закупівлі: 30204839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-013240-a   
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Контактна особа: Іванишин Маріанна Ігорівна +380983996463 Marianna_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 454 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 17:50 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 17:50 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 17:50 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴454 166.67 Щебінь гранітний