-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь гранітний
Оголошено тендер
545 000.00
UAH
Номер:
4a68b0d9de04443a9c1d0e1694740ac4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-015902-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
545 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь гранітний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.08.2026 17:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля оголошена з метою створення запасів, які використовуються для поточного утримання та дрібного ремонту доріг, вулиць, тротуарів та інших об’єктів інфраструктури міста протягом року
-
Дата публікації:
26.08.2026 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума545 000.00 UAH