• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень з заміною вікон і дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

5 191 410.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
57
хв
36
сек
Гарантія - 51 914.10 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c7d44e97d66347bdb113a2da4203af72
Внутрішній номер закупівлі: 30204832
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-013231-a   
Замовник: ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Мороз +380935506709 moroz@dlit.dp.ua https://dnlit.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 191 410.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 17:40 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 17:40 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 17:40 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 191 410.00 Поточний ремонт приміщень з заміною вікон і дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8