-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень з заміною вікон і дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8
Оголошено тендер
6 229 692.00
UAH
Номер:
f8dbcba6e8e2459fbbfde1f112ec0802
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-014734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930588
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930588
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 229 692.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень з заміною вікон і дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
НК 018:2023:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування:
26.08.2026 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень з заміною вікон і дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 8
×
-
НК 018:2023:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума6 229 692.00 UAH