-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вентиляції в закладі дошкільної освіти №78 "Джерельце" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Кобзарська, 38 м. Черкаси)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-013000-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 00:00)
232 130.15
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
12
год
54
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2040a2c5c5b540efb74a873e113a2c78
Внутрішній номер закупівлі:
30204611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-013000-a
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Меркулова Альона Миколаївна +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 130.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 17:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 17:42 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 17:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 130.15 ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вентиляції в закладі дошкільної освіти №78 "Джерельце" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Кобзарська, 38 м. Черкаси)