-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вентиляції в закладі дошкільної освіти №78 "Джерельце" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Кобзарська, 38 м. Черкаси)
Оголошено тендер
278 556.18
UAH
Номер:
d4d596dfa0314c719cef74b8152e0a2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-015680-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
278 556.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вентиляції в закладі дошкільної освіти №78 "Джерельце" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Кобзарська, 38 м. Черкаси)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2026 17:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума278 556.18 UAH