• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для виявлення Mycoplasma gallisepticum та Mycoplasma synoviae методом ПЛР; Сертифікований референтний матеріал розмел сої (ГМО) 1%, 1гр; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

73 403.33 UAH без ПДВ
Номер: 6787d0f803c9430e845885c62fa6c050
Внутрішній номер закупівлі: 30203511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-011890-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Оксана Кульчицька +380977494835 oksana.kulchytska111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 73 403.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 16:25 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 16:25 - 03.09.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 11:53
Період кваліфікації: 03.09.2026 00:00 - 03.09.2026 15:11
Період завантаження договору: 09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴73 403.33 ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для виявлення Mycoplasma gallisepticum та Mycoplasma synoviae методом ПЛР; Сертифікований референтний матеріал розмел сої (ГМО) 1%, 1гр; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій)