-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для виявлення Mycoplasma gallisepticum та Mycoplasma synoviae методом ПЛР; Сертифікований референтний матеріал розмел сої (ГМО) 1%, 1гр; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій)
Оголошено тендер
88 084.00
UAH
Номер:
25a2dbe013a2436d91194cd9b5c87370
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-013987-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 084.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для виявлення Mycoplasma gallisepticum та Mycoplasma synoviae методом ПЛР; Сертифікований референтний матеріал розмел сої (ГМО) 1%, 1гр; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.08.2026 16:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір для виявлення Mycoplasma gallisepticum та Mycoplasma synoviae методом ПЛР
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Сертифікований референтний матеріал розмел сої (ГМО) 1%, 1гр
Кількість
1 флакон
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума88 084.00 UAH