-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки (Молоко пастерізоване з масовою часткою жиру не менше 2,5 % ДСТУ 2661-2010; Молоко 3.2% для дітей від 9міс з лактулозою)
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-001103-c
1)Були внесені зміни до розділу ІІІ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: п.1, п.п.3.1.6, 3.1.9.,3.1.10.,.3.1.11., п.5 "Документальне підтвердження", до розділу V. Оцінка тендерної пропозиції п.2 п.п.5.2.5. 2)Були внесені зміни щодо предмету закупівлі, кількості та очикуємої вартості. 3) Внесені зміни до квалілфікаційних вимог до закупівлі. В тендерній документації (зміненій) змінені або додані пункти - закреслені, додані - виділені жовтим кольором. Зміни внесені відповідно до статті 1 ЗУ "Про публічні закупівлі". В зв"язку з тим, що до кінцевого строку подання пропозицій - 29.01.2019р. залишається більше 7ми днів, даний термін не потребує зміни.
Завершена
437 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 370.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 370.00 UAH
Номер:
1ca6f08ec98d45d8a7dac61db1253828
Внутрішній номер закупівлі:
3020327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-14-001103-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Криворізький протитуберкульозний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985989
-
Адреса:
50037, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кемерівська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альбіна Гончарова +380686387070 krtub2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
437 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 370.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 14:14 - 19.01.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2019 14:14 - 29.01.2019 16:00
Аукціон:
30.01.2019 11:12 - 30.01.2019 11:33
Період кваліфікації:
30.01.2019 11:33 - 05.02.2019 08:29
Період завантаження договору:
30.01.2019 11:33 - 19.02.2019 11:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастерізоване з масовою часткою жиру не менше 2,5 % ДСТУ 2661-2010; Молоко 3.2% для дітей від 9міс з лактулозою
Кількість
25708 кілограм
Період постачання
15.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
50037, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Кемерівська,35 ; Юрія Камінського 4-а ; Криворожский р-н, пгт. Христофоровка, ул. Азарнова, 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спарта 2015
Оскарження: 30.01.2019 11:33 - 16.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39625877
-
Контактна особа:
Андріасян Михайло Аркадійович +380505699382 sparta_2015@i.ua
-
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Центральна 144
Оскарження: 30.01.2019 11:33 - 16.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
436 417.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
436 417.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2019 08:29
Документи
47
Скарги
0
ФОП "Рурко Юлія Андріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3622207543
-
Контактна особа:
Юлия Рурко +380676218115 3622207@gmail.com
-
Адреса:
49043, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. КАПІТАЛЬНА, будинок 3
Початкова пропозиція
437 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0d4bdea65894176995bdbe78c5e6d43
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-001103-c-b1
Постачальник:
ТОВ Спарта 2015
×
-
Код ЄДРПОУ:
39625877
-
Контактна особа:
Андріасян Михайло Аркадійович +380505699382 sparta_2015@i.ua
-
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Центральна 144
Номер договору:
1/19-х
Сума договору:
291 328.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
242 773.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
18.02.2019 13:00
Статус:
Виконаний