-
Відкриті торги
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки (Молоко пастерізоване з масовою часткою жиру не менше 2,5 % ДСТУ 2661-2010; Молоко 3.2% для дітей від 9міс з лактулозою)
291 328.42
UAH з ПДВ
Номер:
c0d4bdea65894176995bdbe78c5e6d43
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-001103-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Криворізький протитуберкульозний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985989
-
Контактна особа:
Альбіна Гончарова +380686387070 krtub2@ukr.net
-
Адреса:
50037, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кемерівська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Спарта 2015
×
-
Код ЄДРПОУ:
39625877
-
Контактна особа:
Андріасян Михайло Аркадійович +380505699382 sparta_2015@i.ua
-
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Центральна 144
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/19-х
Дата підписання:
18.02.2019 13:00
Період дії договору:
18.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
291 328.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 554.73 UAH)
Оплачено:
291 328.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 554.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастерізоване з масовою часткою жиру не менше 2,5 % ДСТУ 2661-2010; Молоко 3.2% для дітей від 9міс з лактулозою
Кількість
15607 кілограм
Період постачання
15.02.2019 - 31.03.2020
Місце постачання
50037, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Кемерівська,35 ; Юрія Камінського 4-а ; Криворожский р-н, пгт. Христофоровка, ул. Азарнова, 17
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1/19-х від 18.02.19
- Зміна №2 2
- Зміна №3 2
- Зміна №4 3
- Зміна №5 4
- Зміна №6 5
- Зміна №7 6
- Зміна №8 7
- Зміна №9 8
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a08807203cd04723a0bcde5f5a280188
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни на 10% в межах суми договору
Номер додаткової угоди:
1/19-х від 18.02.19
Дата внесення змін до договору:
12.06.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c44ba6eec01a42e0a5e2a61b39bfee61
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі виходячи з фактичної потреби
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.08.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
70ca5b16184e4b118cf8893b94016055
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Повторно в зв"язку з технічною помилкою
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.08.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f5b39cb29aae42da95462c3401071fe2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору з урахуванням фактичної потреби на 73440 грн
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.11.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4479a053105f4e43aa9285006d0b616a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення суми договору в зв"язку зі зменшенням бюджетних асигнувань
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.12.2019 17:16
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
148a49f6c2c041dab66052d20acbcc87
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовжено термін дії договору до 31.03.2020р.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
20.12.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5306bc0a24274ffabf3de9b54499a337
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Враховуючи фактичний обсяг закупівлі зменшується сума договору на 2,20 грн
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
21.12.2019 08:30
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
53f53bb5a5e247afaa8db794328ed375
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшено суму договору в межах 20%
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 08:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
16bbe288003a44e0929254c676b44ca7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено суму договору з урахуванням фактичного обсягу закупівель на 0,05 грн
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
30.03.2020 11:00
Статус:
Опубліковано