-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-011372-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
52 916.67
UAH без ПДВ
Номер:
95613d657c574dc099e5379c4b59a3d0
Внутрішній номер закупівлі:
30202994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-011372-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26514713
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Цинік +380671331620 kmambulance353@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
52 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 16:08 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 16:08 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
03.09.2026 11:23 - 03.09.2026 11:46
Період кваліфікації:
з 03.09.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 916.67 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання