-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Оголошено тендер
63 500.00
UAH
Номер:
54ea3dfa770f4efbb9b29454d3d4c2d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-013583-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26514713
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26514713
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
63 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національної служби здоров'я України
Сума63 500.00 UAH