-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі спортзалу (літера В-3) підвального приміщення №1 Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-011371-a
Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 17:00)
557 458.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
11
год
34
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d4c24822ac574f0d84e3167102262581
Внутрішній номер закупівлі:
30202981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-011371-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764808
-
Адреса:
50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Леонідівна Козак +380972950636 viddilmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
557 458.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 16:08 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 16:08 - 09.09.2026 17:00
Період оскарження:
26.08.2026 16:08 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴557 458.78 Послуги з поточного ремонту будівлі спортзалу (літера В-3) підвального приміщення №1 Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24