• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі спортзалу (літера В-3) підвального приміщення №1 Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24

Оголошено тендер

668 950.54 UAH
Номер: 00992cdc9f514b0a9ae4b559a40b3ad1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-012064-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
Очікувана вартість: 668 950.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту будівлі спортзалу (літера В-3) підвального приміщення №1 Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24
Примітки: Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2026 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума668 950.54 UAH